1.1.18

ROČNÍ KARTA


Roční karta vychází z Velké arkány, neb na život člověka se postupně co 22 let projeví potenciál  všech karet, a jde o to zjistit, která je ta aktuální. Karta ukazuje potenciál, který se do života člověka promítne, síly, které člověk má zapracovat do svého života, aby se posunul dál. Potenciál roční karty lze využít i jako základ pro magické operace. 


Vzorec pro výpočet je jednoduchý:

den narození +měsíc narození+aktuální rok = ABCD

A+B+C+D= ČÍSLO OD 1 DO 22

čísla mezi sebou sčítáme, dokud nedostaneme číslo od 1 do 22 s tím, že 22 je ATU 0 - Blázen.

Následně si uvědomíme, případně přečteme, o čem je daná roční karta. Vlivu se neděsíme, přistupujeme k ním jako k výzvě, neb nás nutí vystoupit z naší komfortní zóny a naučit se zvládat další věci a být lepším. 


Mám zkušenost, že roční karta se začíná aktivovat někdy kolem narozenín, takže kdo má narozeniny ke konci roku, ještě mu dobíhá roční karta z roku předchozího. Nástup nového lze velmi těžce stanovit pevným okamžikem, jak již to tak u tarotu bývá. 

Také se mi osvědčilo vycházet z Velké arkány Crowleyho Thoth tarotu, který přehodil Atu VIII. a XI. s nástupem Nového Aeonu. Při výpočtech roční karty vycházím z této sady, což se mi v dosavadní praxi i pro jiné lidi osvědčilo.


Začala jsem zpracovávat, podle toho, jak mám pohromadě odžité, roční karty podle ATU:
 Vyrovnání

Žádné komentáře: