Prevence před omyly

  1. Tento blog jsem zřídila kvůli pobavení se, nikoli za účelem získání klientely, nadměrných sympatií či snad poslušného stáda něčeho jako žáků. Přispívám zde podle své chuti a času poněkud nepravidelně.
  2. Při čtení doporučuji myslet na to, že hodně věcí je myšleno symbolicky a neočekávat, že snad (aniž bych na toto jakkoli upozorňovala) myslím vše doslova. Počítám i s tím, že většina příspěvků zde bude zřejmě pro většinu čtenářů nesrozumitelná, což mi nevadí, jelikož se tímto, jak uvádím ad 1) bavím.
  3. Ačkoli se prakticky zabývám okultismem, mám poměrně slušnou praxi v práci s tarotem a jinými divinačními systémy, studuji astrologii, neposkytuji tyto služby pro veřejnost. 
  4. Již nepřenáším své poznání věcí okultistických na jiné. Vyzkoušela jsem si i toto a po neúspěších konstatuji, že zkušenost je nepřenositelná...  
  5. Nevedu kursy ani neotvírám třídy pro studium tarotu. Tu a tam někoho vezmu ke stabilnějším konzultacím ohledně technik výkladů, přístupu k interpretaci a věcem s tímto souvisejícím. Ovšem musí jít o jedince mající nastavenou vnitřní disciplínu, ochotné mne popohnat, aby vůbec nějaká konzultace byla. 
  6. Nejsem guru ani spasitel. V Apokalypse by se mi líbila role jednoho z Jezdců. Nemyslím si, že  v roce 2012 nastane konec světa, možná maximálně  bude pokračovat plíživý nástup Nového Aeon, jehož příchod si nikterak bombasticky nepředstavuji... . Mé vize se netýkají globálních katastrof, jen věcí, které se mne dotýkají.